Jak wpłacić PLN na Binance przez Zen?

Nas w przypadku zakupu będzie interesowała sekcja Portfel Spot, a konkretnie jej lewa część z zielonym przyciskiem Kup BTC. Wprowadzamy następnie kod Blik oraz potwierdzamy transakcję. Pojawi nam się informacja Doładowanie powiodło się, klikamy Powrót do transakcji.

Wysokość tych opłat zmienia się codziennie i jest każdorazowo podana przed wypłatą. Poradnik Inwestora powstał z myślą aby ułatwić osobom zainteresowanym inwestowaniem w kryptowaluty podejmowanie świadomych i bezpiecznych decyzji. Naszym celem jest dostarczanie naszym czytelnikom bezstronnych recenzji i opinii o najważniejszych giełdach kryptowalut. Standardowa opłata transakcyjna za handel kryptowalutami na Binance wynosi 0,1%. Nieważne czy kupujesz czy sprzedajesz krypto, prowizja jest zawsze taka sama.

  • Możemy z Binance korzystać za pomocą aplikacji na smartphona, program typu desktop lub strony internetowej.
  • Dlatego zapoznaj się z moją krótką instrukcją, dzięki której w bezpieczny sposób kupisz bitcoin i inne kryptowaluty dostępne na giełdzie.
  • Zaletą rejestracji w tej apce jest nie tylko możliwość bezpośredniego zasilania kont na Binance czy Zonda ale również tania wymiana walut tradycyjnych.
  • Niestety prócz socjotechnik, nowoczesna technologia stosowana przez te osoby, utrudnia i spowalnia działania śledcze.

Następnie na liście walut odnajdujemy Lisk (lub inną walutę, którą chcemy przelać na Binance) i klikamy widoczny po prawej stronie (przy danej walucie) przycisk Deposit. Na poniższym screenie widzicie, że po kliknięciu Deposit zobaczymy adres, na który należy przelać kryptowalutę. Bardzo ważne jest, żeby na tak wygenerowany adres przelać jedynie tą konkretną walutę.

Czym są Bitcoin Ordinals i tokeny BRC-20?

W kantorze zjawia się pani lat 70 plus i mówi, że chce kupić BITAKONY dla syna, bo słyszała, że to idealne rozwiązanie na inflację. A teraz, jak wiemy, inflacja szaleje i ona chce uchronić swoje środki. Takie osoby stają się łatwym łupem — komentuje Bartoszek. Użytkownicy, którzy chcą zacząć swoją przygodę z tym rynkiem na giełdzie Binance powinni zapoznać się szczegółowo z regułami, które panują na tej giełdzie. Poziom opłat i prowizji to informacja, która decyduje o osiągniętej stopie zwrotu i możliwości zarabiania. Warto wspomnieć o istnieniu programu VIP, w którym istnieje aż 9 różnych poziomów.

W analogiczny sposób można sprzedawać kryptowaluty na Binance, korzystając ze zleceń Limit, Market i Stop-Limit. Możemy IOTĘ kupić od razu, korzystając ze zleceń sprzedaży wystawionych przez innych użytkowników (C). W tym celu, w menu zakupowym (M) wybieramy zakładkę “Market“.

Binance Academy jest portalem edukacyjnym w języku angielskim. Zawiera słownik pojęć związanych z kryptowalutami i technologią blockchain. Najłatwiej wytłumaczyć to na przykładzie typowego Stop-Lossa ue przyznaje uk “flextension” (przestań tracić). Na przykład, kupiliśmy bitcoina po 3500$ i liczymy, że urośnie do 5000$. Co będzie, jeżeli cena bitcoina będzie nadal spadać? W tej sytuacji ustawiamy zlecenie Stop-Limit.

Jak wpłacić pieniądze i kryptowaluty na Binance?

Binance gwarantuje użytkownikom zwrot pieniędzy w przypadku hacku. W tym celu w 2018 roku firma otworzyła specjalny fundusz o nazwie Secure Asset Fund for Users (SAFU). W 2019 roku zrekompensowano z niego kryptowaluty warte 40 mln dolarów skradzione w wyniku włamania. Zarejestrowana w tym europejskim raju podatkowym spółka-córka Binance, czyli binance.je umożliwia zakup i handel tymi najbardziej znanymi kryptowalutami w parach z EUR i GBP. Binance na swojej dedykowanej platformie Launchpad organizuje ICO starannie wyselekcjonowanych projektów.

Wybierz walutę, na którą chcesz wpłacić pieniądze i zapoznaj się z informacjami dotyczącymi adresu portfela. Następnie, przejdź do swojego portfela i wyślij odpowiednią kwotę na adres portfela Binance. Po wykonaniu wpłaty, Binance powiadomi Cię, kiedy pieniądze zostaną wpłacone na Twoje konto. Na koniec warto jeszcze podkreślić, iż wcale nie musisz wypłacać środków z giełdy aby z nich korzystać. Zarobione pieniądze możesz wydać na zakupach płacąc kartą Binance.

Jak zdobyć darmowe bitcoiny i kryptowaluty za rejestrację w 2023 roku?

Kolejnym krokiem jest wpisanie kwoty, którą chcesz wypłacić. Następnie kliknij „Submit”, aby zatwierdzić swoją transakcję. Gdy już wpłacisz środki, możesz je zobaczyć na swoim koncie Binance.

Binance 2.0 – nowy wygląd i dźwignia

Opłaty te mogą zostać pokryte bezpośrednio przez ciebie a mogą zostać potrącone przez giełdę z twojego kapitału. Wszystko zależy jaki kod wybierzesz SHA, OUR czy BEN. Jeśli chcesz zobaczyć na koncie Binance pełną kwotę z realizowanego przelewu wybierz tryb OUR. Opcja OUR oznacza, że to ty pokrywasz wszystkie ewentualne opłaty za przelew SWIFT, a Binance otrzymuje całą płatność.

Po realizacji zysków na giełdzie kryptowalut przychodzi moment na wypłatę gotówki. Z powodów bezpieczeństwa nie warto trzymać środków na giełdzie. Istnieje kilka metod szybkiej konwersji z krypto na waluty fiat, a każda z nich obarczona jest inną prowizją. 4 zadawaj pytania przed rozpoczęciem handlu? Czy bardziej opłaca się zrobić transfer PLN poprzez aplikację Zen czy lepsza będzie wypłata w euro? Aby w ten sposób aby za złotówki kupić bitcoina na Binance, postępuj zgodnie zgodnie z instrukcją zakupu kryptowaluty bez weryfikacji w kantorze.

Upewnij się, że skopiowałeś i wkleiłeś poprawny adres, aby uniknąć problemów. Gdy zakończysz rejestrację, zostanie wysłany e-mail z linkiem aktywacyjnym. Po aktywacji możesz zalogować się do Binance i zacząć korzystać z platformy. Aktualnie spośród walut fiat polecamy Euro, ponieważ można ją w łatwy i tani sposób wypłacić z Binance.

Kooperacja z Binance, największą na świecie giełdą krypotowalut, będzie bez wątpienia kamieniem milowym w rozwoju tego projektu. Do zasilenia konta w Binance oil luka spadła na otwarciu polecam przede wszystkim kantor Bitcan. Wykonałem wiele takich operacji i wiem, że przesłanie środków z jednej platformy na drugą jest bezproblemowe.

To uwielbienie społeczności krypto nie gwarantuje, iż na giełdzie nie możesz stracić. Opcja błyskawicznego zakupu ma jednak swoje zastosowanie i będzie dla ciebie odpowiednia gdy potrzebujesz pilnie kupić kryptowaluty. Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko. W dziale Edukacja, naszym priorytetem jest dostarczanie najwyższej jakości sprawdzonych informacji. Poświęcamy czas na identyfikację, badanie i tworzenie treści edukacyjnych, które są przydatne dla naszych czytelników.

Leave a Comment